Шофьор

Задължения и отговорности:
Извършва доставки на стока до клиенти на фирмата с микробуси и лекотоварни автомобили;
 Съдейства за подредбата на стока при товарене;
 Бързо и качествено обслужване на клиентите;
 Съдейства при извършване на пълна инвентаризация на склада веднъж годишно;
 Възможност за чести еднодневно пътувания в страната;

Изисквания към кандидатите:
Книжка категория “B” ( минимум);
 Умения за работа в екип, коректност и лоялност;
 Ефективни и честни/прями комуникативни способности;
Притежаване на правоспособност за управление на автомобил кат.C ще се счита за предимство;
 Притежаване на правоспособност за мотокарист ще се счита за предимство

Фирмата предлага:
 Възможност за професионална реализация във фирма с европейски норми и стандарти;
 Добри условия на труд;
 Карта за градски транспорт

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА.

Кандидатите, отговарящи на критериите ще бъдат поканени на интервю.

За да кандидатствате за тази работа изпратете по имейл вашите данни office_haskovo@ecotherm.bg

  • Отдел "Работа"

  • Вид работа

    Пълно работно време
  • Месторабота

    София
  • Дата на изтичане

    2018-12-31
Показване на бутоните
Скриване на бутоните